O NAS

About_Us (1)

Firma GP-Trans Golik i Piaskowski powstała w 2015 roku z połączenia 2 firm transportowych, działających na europejskim rynku transportowym od ponad 15 lat.

W 2015 roku rozbudowaliśmy i rozszerzyliśmy swoją działalność o segment usług spedycyjnych a także sektor przesyłek drobnicowych.

Zasięgiem swojej działalności obejmujemy przede wszystkim kraje Europy zachodniej, takie jak Niemcy, Francja, kraje Beneluxu a także W.Brytanie i Skandynawię. jak i kraje Europy południowej.

Dysponujemy własnym taborem ciągników siodłowych i naczep o dług 13,6 m, w tym naczep typu Joloda, przystosowanych do przewozu papieru a także autami do 3,5 t DMC.

Wszystkie nasze auta przystosowane są do przewozu ładunków niebezpiecznych (ADR w wyjątkiem klas 1 i 7).

Nastawieni jesteśmy na ciągły rozwój naszej bazy transportowej, tak by sprostała wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę spedytorów i agentów celnych, posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji różnorodnych form transportu krajowego i międzynarodowego. zarówno dla firm polskich, jak i niemieckich, austriackich oraz angielskich.

Stawiając na firmę GP-Trans, dokonujecie Państwo właściwego wyboru.

Zapraszamy do współpracy